Finax ponúka službu Elite

Práve som dopozeral predstavenie služby Elite na Finaxáckom youtube.

Tento nový produkt je určený pre všetkých, ktorých majetok na Finaxe dosiahne minimálnu hodnotu 100 tisíc Eur.

Ja sám som zatiaľ len drobný investor a tipujem, že väčšina čitateľov tohto blogu spadá do tejto kategórie, tak služba Elite minimálne prináša väčšiu dôveru vo Finax, keďže je zrejmé, že Finax má niekoľko klientov, ktorým spravuje majetok vo výške cez sto tisíc Eur.

Zoberme teoretický výpočet:

Mesačne investujete 100 Eur, tento rok výnos na Finaxe presahuje 10%, ale beriem, že priemerný výnos 9% ročne bude dobrý výsledok (z investície na Finaxe netreba platiť dane ak investujete viac ako jeden rok).

Tak pravidelným investovaním 100 Eur dosiahnete 100 tisíc za 24 rokov a 5 mesiacov.

Pri vyššom objeme vkladov sa tých 100 tisíc dá dosiahnuť samozrejme za kratší čas.

Verím tomu, že ak moje deti prevezmú štafetu investovania (založil som im účty na Finaxe), tak sa do kategórie Privátny klient dostanú ešte počas môjho života. Ma to motivuje odkladať im viac 🙂

Výhody privátnej služby Elite?

O niečo nižšie poplatky, finančné poradenstvo a aj služby brokera, všetko pod jednou strechou.

Ak sa vám nechce pozerať youtube video, službu predstavili aj na ich blogu.

Neviete čo je Finax? Tu je moja recenzia, prípadne si pozri aktuálny stav môjho Finax účtu v najnovšom mesačnom prehľade.

Ak máš záujem otvoriť si účet na Finaxe, daj mi vedieť cez kontaktný formulár, aby som ti zaslal pozvánku na odpustenie správcovského poplatku (1,2% s DPH) za prvých zainvestovaných 500 Eur (môže to byť postupne 500 Eur, nemusí to byť jednorázový vklad). Taktiež, cez moju pozvánku dostaneš aj prístup k niekoľkým materiálom zo stránky Papučový Investor. Akcia do konca septembra 2021: Ak v priebehu septembra 2021 vložíš apoň 5000 Eur (môže to byť postupne a na viacero pod-účtov), získaš trvalé odpustenie poplatkov pre vklady vklady nižšie ako 1000 Eur. Ponuka platí pre terajších aj nových investorov.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *