Recenzia: Satoshihero – vyklikaj si Bitcoin

PREHLÁSENIE: odkazy označené lietadlom ✈ sú affiliate odkazy presmerované na weby mimo peniazepracuju.sk. Pri využití produktov cez takéto linky mám ja aj vy možnosť dostať zľavu z produktu alebo finačnú odmenu, pričom vás to nič nestojí.
Linky označené okom ? sú odkazy na recenzie.

Dá sa nejako získať Bitcoin zadarmo?

Možno nie celý Bitcoin, ale aspoň jeho časť.

Skúšal som niekoľko takzvaných facet-ov. Sú to stránky, kde za plnenie jednoduchých úloh dostanete malú časť bitcoinu.

Keďže tu zdieľam skúsenosti, tak dávam do pozornosti stránku Satoshihero.com ✈.

Podarilo sa mi nazbierať 30 000 Satoshi a zaslať si ich na účet na Coinbase.

O čom je Satoshihero?

Satoshihero je klikacia stránka, kde za vyplnenie Google captcha dostávate náhodnú sumu (malú časť) Bitcoinu. Najčastejšie je to v rozmedzí 1 – 10 Satoshi (to je 0.00000001 – 0.00000010 Bitcoinu).

Občas sa zadarí získať 25, 50 a párkrát aj 100 Satoshi.

Na stránke píšu, že maiximum na jeden klik sa dá získať 25 000 Satoshi, ale ešte sa mi nepošťastilo dostať viac ako 100 Satoshi na jeden klik.

Klikať sa dá 3x v čase 10 minút. Po 10 minútach sú sprístupnené znovu 3 pokusy získania Satoshi.

Je to výhodné?

Nuž, pravdupovediac, strávite s tým veľa času a výsledok veľmi nízky (oproti ostatným investíciám, ktoré opisujem na blogu, je toto najväčší žrút času).

Na druhú stranu, je to jednoduchá, a teraz môžem povedať že aj overená, možnosť ako získať časť Bitcoinu zadarmo.

Moja štatistika

Registroval som sa 2. septembra 2019.

Na vybratie bitcoinu treba minimálne 30 000 Satoshi.
To sa mi podarilo dosiahnuť 26. augusta 2020. V ten deň som aj vybral a dostal bitcoin na účet v Coinbase.

Trvalo mi to teda 359 dní.

Satoshihero, moja štatistika

Z obrázku môžete vyčítať, že naklikať 30 002 satoshi mi trvalo 4449 klikov, a to je teda v priemere 6,74 Satoshi na klik (pripomínam, máte 3 kliky za 10 minút, takže zhruba 20 Satoshi za tých 10 minút).

Akú hodnotu má 30 00 Satoshi?

Momentálne je to necelých 2,93 EUR

Takže som získal ani nie 3 Eurá za rok klikania.

Čo jeden nespraví, aby mohol poskytnúť autentické skúsenosti 🙂

Ako sa toto dá urýchliť

Sú dve možnosti.

Prvá: zistil som, že časový limit 10 minút sa dá trochu obísť tak, že použijete mobil a notebook. Na každnom zariadení ide časový limit nezávisle, takže v rámci 10 minút viete vyklikať 3x na mobile a 3x na počítačí (neskúšal som či by to fungovalo na viac mobiloch a počíťačoch súčasne. Určite hej, ale nechcel som riskovať zablokovanie účtu podozrivým správaním 🙂 ).

Dve zariadenia som používal asi posledné 3 mesiace a nemal som problém (nedostal som žiadne upozornenie ani ban).

Druhá možnosť je získať referally. Ak vami odporúčaná osoba sa tiež zapojí do klikania a riešenia Captcha obrázkov, dostanete až 50% z ich získaných Satoshi.

Preto, ak chcete aspoň skúsiť túto klikačku, zaregistrujte sa prosím cez tento odporúčací odkaz.

Vlastne, ďalšou možnosťou je zapojiť sa do hier alebo ankient ponúkaných po prihlásení sa do Satoshihero. Tieto možnosti som neskúšal, lebo si myslím, že tie hry sú len gambling ako stratiť už nahraté Satoshi.

Ak máte iné skúsenosti, dajte mi vedieť.

Registrácia

Registrácia je veľmi jednoduchá. Stačí zadať email a heslo (heslo si samozrejme zvoľte nové, také, aké nepoužívate na žiadnej inej stránke). Príde potvrdzovací email a hotovo.

Netreba zadávať žiadne osobné informácie, takže je to pekne anonymné.

Ak chcete podporiť môj blog, zaregistrujte sa prosím cez tento odkaz Satoshihero.com ✈ (nič vás to nestojí a ja môžem získať nejaký bonus navyše. Následne aj vy môžete rozoslať referral odkazy a tiež tak získavať bonusy).

Raz za čas (asi raz za týždeň) vás to odhlási. Potom pri prihláseni na stránku vám bude zaslaný potvrdzovací email s odkazom. Stačí naň kliknúť a automaticky vás to znovu prihlási. Celý tento znovu prihlasovací úkon trvá do 10 sekúnd.

Ako vybrať „výhru“

V časti Withdrawal zadajte adresu vašej Bitcoin peňaženky.

Ja som spravil výber na Coinbase, kde je to veľmi jednoduché:

Otvoriť Coinbase na notebooku, kliknúť na Receive a skopírovať adresu Bitcoinovej peňaženky.

Po zadaní Bitcoin adresy na Satoshihero stránke príde potvrdzovací email, kde treba kliknúť na odkaz a Bitcoin bude presunutý do 3 dní. V mojom prípade to netrvalo ani pol dňa.

Teda Bitcoin zadarmo sa získať dá, ale je to časovo náročné, a zrejme to má zmysel, ak máte veľa referral účtov pod sebou.

Ďalšia možnosť ako získať časť Bitcoinu a podstatne rýchlejšie je zaregistrovať sa na Coinbase ✈ a po investovaní 100 USD (respektíve ekvivalentu v inej mene, pre nás je to cca 84 EUR) vám bude pridelená časť Bitcoinu v hodnote 10 USD.

Na Coinbase vieš získať extra 10 USD (8,4 EUR) v podobe Bitcoinu registráciou cez tento referral link a ak zainvestujete celkovo aspoň 100 USD (84 EUR).

Tiež som skúšal nájsť nejaké alternatívne kryptomeny zdarma. Môžete skúsiť vyhľadať „airdrop.“ Airdrop je, keď vytvoria nejakú novú kryptomenu a chcú ju propagovať, tak ponúkajú malú časť ako odmenu za registráciu na danej platforme.

Toto ma až tak nechytilo, lebo neviem odhadnúť, ktorý projekt bude úspešný, a registrovať sa všade nedáva moc zmysel.

Čo sa týka facetov, skúšal som aj freebitco.in ✈, ale tam sa dá klikať iba raz za hodinu, takže bez aktívnych referralov tých 30 000 Satoshi je v podstate nemožné dosiahnuť.

Ako ste na tom vy?

Investujete do kryptomien? (malú časť som zainvestoval cez slovenské Fumbi – recenzia)

Máte nejaké overené zdroje, kde získať kryptomeny zdarma?

2 komentáre

  1. Rozmyslam, preco za to platia. Jedine co ma napadlo je, ze takto obchadzaju captcha obranu pred robotmi: stranka, ktora sa chce chranit pred pristupom robota zobrazuje chraneny obsah az po tom, co navstevnik spravne vyplni captcha-obrazok. To zatial robot nevie, preto si na to najali ludi – zobrazuju na svojej stranke captcha-obrazky na ktore ich roboty narazili, ludia im to vyplnia/vyriesia, dostanu za to zaplatene a roboty sa dostanu k chranenemu obsahu. Celkom presibane.

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *